Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Prelegenci

Kolejność prezentacji biogramów jest zgodna z porządkiem wystąpień mówców w programie.


Monika Regulska

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Monika Regulska

W programie eTwinning pracuje od 2006 roku. Zajmuje się prowadzeniem strony etwinning.pl oraz kanałów social media (FB, Twitter, Instagram), wprowadzaniem eTwinning do programu studiów przyszłych nauczycieli oraz organizacją licznych szkoleń stacjonarnych i online. Prowadzi także dział helpdesk - jeśli macie jakieś problemy techniczne lub merytoryczne wątpliwości zaprasza do kontaktu. ​

Jerzy Dorożko

Jerzy Dorożko

Nauczyciel konsultant, na co dzień szkolący nauczycieli informatyki oraz przedmiotów nieinformatycznych (WMODN w Elblągu), nauczyciel w technikum informatycznym. Ciągle poszukujący entuzjasta Wolnego Oprogramowania.

 


Marek Wróblewski

Marek Wróblewski

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnej w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Organizator i prowadzący wielu form doskonalenia dla nauczycieli. Koordynator sieci wsparcia i współpracy nauczycieli  wdrażających w swoich szkołach programowanie i robotykę.

Anna Urbasik

Anna Urbasik

 Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie śląskim.

Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w  Publicznym Przedszkolu nr 17 im. M. Jeżowskiej w Jastrzębiu-Zdroju nagrodzonej Odznaką Szkoły eTwinning w roku 2018 oraz 2020. Z programem eTwinning związana od 12 lat. Od 4 lat  Ambasadorka programu oraz trenerka warsztatów komputerowych. Współprowadząca grupę PrzedszkoleTwinning. Laureatka konkursów ogólnopolskich Nasz projekt eTwinning 2012 (I miejsce), 2016 (wyróżnienie specjalne) oraz 2021 (II miejsce w kategorii projekt Ambasadora).  Koordynatorka  projektów programu Erasmus+, realizatorka działań w ramach programu "Uczymy dzieci programować" oraz CodeWeek, autorka innowacji pedagogicznych.

Kontakt: anna-urbasik@wp.pl

 

Adam Stępiński

Adam Stępiński

Ambasador programu eTwinning, trener warsztatów komputerowych eTwinning w województwie podkarpackim, trener kursów online

Nauczyciel języka angielskiego i historii w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Ukończył Studium Komputerowe w Lubelskiej Szkole Biznesu oraz metodyczny kurs z wykorzystania internetu w dydaktyce na University of Wales w Aberystwyth w Wielkiej Bytanii. Miłośnik metody projektu w pracy z uczniami. Ambasador programu eTwinning w województwie podkarpackim i trener kursów online. Jako ekspert European SchoolNet prowadzi cyklicznie dwutygodniowe szkolenia online typu Learning Events dla nauczycieli z Europy. W latach 2010-2014 był koordynatorem Grupy Humanistycznej w eTwinningu.

Jako trener Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli w Tarnobrzegu prowadzi kursy dla nauczycieli Narzędzia internetowe w codziennej pracy nauczyciela i projektach edukacyjnych. Jest współautorem kursu “Rozwój kompetencji uczniów zdolnych i z trudnościami w nauce przy pomocy technik multimedialnych oraz e-learningu.

Kontakt: stepadam@poczta.onet.pl

Małgorzata Woźniak

Małgorzata Woźniak

Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie mazowieckim

Od wielu jestem lat nauczycielką informatyki w Szkole Podstawowej w Mszczonowie. Swoją przygodę z eTwinningiem rozpoczęłam w 2009 roku i wówczas uznałam, że jest to fantastyczne miejsce dla osób takich jak ja., poszukujących różnorodnych sposobów rozwijania uczniów. eTwinning zachwyca mnie również możliwością spotkania niezwykłych nauczycieli ogarniętych pasją wspólnego działania. Każdy koleiny rok utwierdza mnie w tym przekonaniu.
Staram się być przewodnikiem po ciekawym świecie eTwinningu. Jest to dla mnie miłe, ale równocześnie wymagające zadanie. Ponieważ lubię to co robię, odczuwam radość z ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, którymi dzielę się z nauczycielami.

Zrealizowałam kilka projektów krajowych i międzynarodowych, za które otrzymałam Krajowe i Międzynarodowe Odznaki Jakości. Moją pasją jest programowanie, którym staram się zarazić już najmłodszych uczniów. Bardzo bliskie są mi nowe technologie, z których codziennie korzystam w edukacji. Posiadam tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

Kontakt: wozniak-malgorzata@wp.pl

Katarzyna Zajączkowska

Katarzyna Zajączkowska

Ambasadorka programu eTwinning

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog w Szkole Podstawowej nr 9 im. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. Trenerka Umiejętności Społecznych. Entuzjastka metody projektów i holistycznego podejścia do edukacji. Należy do grupy Superbelfrzy Mini. Autorka wielu projektów, programów autorskich i innowacji pedagogicznych. Zafascynowana wszelkimi aktywnościami zgodnymi z rozwojem dziecka. Ukończyła kurs M. Montessori. Realizatorka licznych projektów eTwinning wyróżnionych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości. Współautorka publikacji o charakterze metodycznym. Prowadzi aktywną działalność na rzecz doskonalenia nauczycieli – webinaria, warsztaty.

Facebook: eTwinning Podlaskie

Kontakt: kzajaczkowska2@gmail.com

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl