Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Stacjonarne seminarium programu eTwinning: Mój pierwszy projekt z Ambasadorem, Kraków

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 8-9 października 2021r. w Krakowie. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Szkolenie skierowane jest do (w podziale na 4 grupy warsztatowe) nauczycieli:

 • wychowania przedszkolnego,
 • edukacji wczesnoszkolnej,
 • pracujących z uczniami z klas IV-VIII szkoły podstawowej,
 • pracujących z uczniami ze szkół ponadpodstawowych,

którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning.

Certyfikat wydawany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

butbuttonkontakt


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

dołącz do społeczności

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, nauczający na dowolnym poziomie edukacyjnym (od edukacji przedszkolnej do szkół ponadpodstawowych). W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie czterech grup projektowych, na każdym z czterech poziomów edukacyjnych. 

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Informujemy, że:

 1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 2. Osobom dojeżdżającym spoza Krakowa, których kwota przejazdu w obie strony przekroczy 50 zł, Krajowe Biuro eTwinning oferuje zwrot kosztów podróży (szczegóły w zakładce: LOKALIZACJA).
 3. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium, szczegółami dotyczącymi zasad zwrotu kosztów podróży oraz z wytycznymi dotyczącymi obostrzeń związanych z COVID-19:

butlokalizacjabuttoncovid19button

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 27 września br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl