Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Prelegenci

Kolejność prezentacji biogramów jest zgodna z porządkiem wystąpień mówców w programie.


Monika Regulska

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Monika Regulska

W programie eTwinning pracuje od 2006 roku. Zajmuje się prowadzeniem strony etwinning.pl oraz kanałów social media (FB, Twitter, Instagram), wprowadzaniem eTwinning do programu studiów przyszłych nauczycieli oraz organizacją licznych szkoleń stacjonarnych i online. Prowadzi także dział helpdesk - jeśli macie jakieś problemy techniczne lub merytoryczne wątpliwości zaprasza do kontaktu. ​

Beata Wójcik

Beata Wójcik

Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych w województwie lubelskim.

Jestem nauczycielką dyplomowaną edukacji wczesnoszkolnej i jęz.angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w PuławachOd 2013r. aktywnie uczestniczę w programie eTwinning. Zrealizowałam kilka projektów krajowych i międzynarodowych, za które otrzymałam Krajowe i Międzynarodowe Odznaki Jakości. W 2018 szkoła, w której pracuję otrzymała odznakę Szkoły eTwinning , po raz kolejny otrzymaliśmy Odznakę w roku 2020. Poza pracą jestem pasjonatką nowoczesnych technologii, chętnie poznaję tajniki nowych aplikacji i programów, uwielbiam podróżować  - chwilowo online, czytać i…szydełkować.

Kontakt: beata.wojcik@wp.pl

Agata Majkowska

Agata  Majkowska

Nauczycielka, trenerka oświaty, doradca metodyczny do spraw wychowania przedszkolnego, dyrektorka Przedszkola nr 49 Miś w Gdańsku, autorka publikacji z zakresu wczesnej edukacji. Stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu coachingu, komunikacji i kompetencji trenerskich. Pomysłodawczyni projektu wymiany dobrych praktyk Podaj Dalej, skierowanego do nauczycieli wychowania przedszkolnego.  Entuzjastka NVC, metody komunikacji, która oparta jest na wzajemnym szacunku. 

 

Dominika Wilk

Dominika Wilk

Nauczyciel dyplomowany wychowania przedszkolnego, języka angielskiego i muzyki. Od 2017 roku pracuje w Samorządowym Publicznym Przedszkolu w Strawczynie, gdzie pełni także funkcję wicedyrektora. W codziennej pracy z dziećmi, a także tej biurowej lubi wykorzystywać nowoczesne technologie. Od 2019 roku należy do Microsoft Innovative Educator Experts. Zwolenniczka dwujęzycznego podejścia do nauczania języka obcego w przedszkolu. Członek Świętokrzyskiego Zespołu Innowatorów Dwujęzyczności. Realizuje wiele projektów eTwinning i Erasmus+.

 

Anna Wilczyńska

Anna Wilczyńska

Magister filologii polskiej, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopeda i terapeuta. Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach. Edukator pedagogiki freblowskiej, pasjonatka edukacji outdoorowej, zwolenniczka edukacji poprzez ruch i zabawę, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Posiada tytuł  Microsoft Innovative Educator Expert. Koordynatorka wielu projektów eTwinning. Uczestniczka licznych konferencji, seminariów i warsztatów eTwinning oraz Erasmus+ w Polsce.

Agnieszka Besser-Krysiak

Agnieszka Besser-Krysiak

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z logopedią. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie technologii informacyjnej. Od 15 lat nauczycielka wychowania przedszkolnego, obecnie w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach. Od lat zaangażowana w pracę z dziećmi najmłodszymi w oparciu o filary Planu Daltońskiego. Zwolenniczka szkoły opartej na budowaniu relacji. Jest miłośniczką nowoczesnych technologii, kodowania i zabaw z wykorzystanie IT. Wspólnie z kolegą prowadzi szkolne koło SKO. Laureatka konkursu Nasz Projekt eTwinning 2019 – zdobywczyni II miejsca w kategorii projekt dla uczniów w wieku 3-6 lat za realizację międzynarodowego projektu Symbols in the eyes of children (NTC system). Obecnie prowadzi projekt Erasmus+ “Children in actionagainstclimatechange. Letchildren open to the world” oraz jest partnerką w projekcie “Play and Learn...In Nature”. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, szczególnie w zakresie wychowania dziecka w aspekcie przygotowania go do życia w „świecie jutra” – trenerka wspomagania kompetencji kluczowych oraz w NODN “Cognitus”. W wolnym czasie lubi czytać i fotografować, szczególnie chmury i drzewa. 

Kontakt: czechy.krysiak@gmail.com


Monika Witasik

Monika Witasik

Logopeda i pedagog specjalny. Nauczyciel współorganizujący ksztacenie w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieliszewie. Laureatka dwóch edycji konkursu “Lekcje o Mazowszu”, w ramach, którego stworzyła scenariusz m.in. z wykorzystaniem TIK w logopedii. Posiadaczka Krajowych Odznak Jakości. Od jakiegoś czasu prowadzi intensywne działania, żeby zmobilizować logopedów do pracy projektowej. Jej motorem napędowym do działania jest “współpraca”. Jest współtwórcą poradnika ” Jak mogę pomóc swojemu dziecku? – Poradnik logopedyczny dla rodziców.”, który powstał w ramach projektu eTwinning.

Anna Krzyżanowska

Anna Krzyżanowska

Ambasadorka programu eTwinning

Trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie śląskim

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i surdopedagog pracująca w Przedszkolu z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje koncepcję uczenia się poprzez działanie, w bliskim kontakcie z naturą, kulturą i zbalansowanym (a zarazem twórczym) podejściem do możliwości świata cyfrowego.
Związana z Programem eTwinning od 2006 roku. Wraz ze swoimi podopiecznymi realizowała liczne projekty o tematyce międzykulturowej, przyrodniczej i językowej, uznane za przykład dobrej praktyki i nagrodzone w ogólnopolskich i europejskich konkursach eTwinning.
Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, specjalizująca się w obszarze edukacji przedszkolnej oraz wykorzystywaniu technologii w edukacji, w ramach działalności Pracowni Doskonalenia i Dydaktyki.
Zaprasza do kontaktu, niezależnie od stopnia zaangażowania nauczycieli w Programie eTwinning.

Facebook – eTwinning śląskie

Kontakt: annakrzyzanowska@interia.eu

  • W razie pytań

    Kontakt:

    Małgorzata Knap

    tel: (+48) 728 455 358

    email: mknap@frse.org.pl