Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Stacjonarne seminarium programu eTwinning dla nauczycieli edukacji przedszkolnej: „Mój pierwszy projekt z Ambasadorem”, Gdynia, 11-12 października 2022r.

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 11-12 października 2022r. w Gdyni. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Trójmiasta – nocleg w pokojach jednoosobowych z 11 na 12 października br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego realizujących obowiązującą podstawę programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning ze swoimi uczniami. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych. 

Certyfikat wydawany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

butbuttonkontakt


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany - przypominamy, że rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login, a następnie użytkownik zakłada konto na platformie ESEP i dodaje do konta placówkę, w której obecnie jest zatrudniony.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

Aktywny zawodowo nauczyciel edukacji przedszkolnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. Organizator przewiduje utworzenie pięciu grup projektowych. 

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning z Ambasadorem.

Informujemy, że:

  1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium.

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie.


Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony i upływa w dniu 2 października br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl. Ostateczny termin przyjmowania rezygnacji to 2 października 2022r., godz.23:59.

  • W razie pytań

    Kontakt:

    Małgorzata Knap

    tel: (+48) 728 455 358

    email: mknap@frse.org.pl