Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja eTwinning: "Inspiracja, współpraca, rozwój", 1-3 grudnia 2020r.

Podstawą programu eTwinning jest współpraca, uczenie się od siebie nawzajem, inspirowanie i doskonalenie zawodowe. Te elementy wprowadzane sukcesywnie do pracy nauczycieli, działań całej szkoły przynoszą korzyści całej społeczności szkolnej, a często także i lokalnej. Innowacyjne działania, dbałość o e-Bezpieczeństwo w przypadku 124 polskich szkół poskutkowało przyznaniem im Odznaki Szkoły eTwinning.

Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:

 • Praktyka cyfrowa
 • Praktyka w zakresie e-Bezpieczeństwa
 • Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
 • Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry 
 • Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów

W wyniku współpracy wyróżnionych placówek, laureatów konkursu Nasz projekt eTwinning oraz Krajowego Biura eTwinning powstała idea konferencji Inspiracja, Współpraca, Rozwój. Wspólnie, dla społeczności eTwinning, opracowaliśmy warsztaty i prezentacje demonstrujące innowacyjne działania, praktyczne rozwiązania i ciekawe narzędzia usprawniające codzienną pracę nauczycieli, zarówno stacjonarną, jak i online. Poznacie nie tylko wykorzystywane przez nich programy i metody działania, ale także źródła pomysłów, sposoby na angażowanie członków społeczności szkolnych.

Zapraszamy na bezpłatną konferencją online, która odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2020r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformach ClickMeeting oraz Adobe ConnectZainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu (zakładka kontakt powyżej):

program szkolenia


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning.

 • Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

dołącz do społeczności

 • Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (3 wieczorne spotkania).

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych (przynajmniej dwóch). WAŻNE: Wybór sesji dostępny będzie dla zakwalifikowanych uczestników po zamknięciu rekrutacji na wydarzenie. 

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 • Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz przynajmniej na dwóch sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Rekrutacja:

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji:

program szkolenia

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23 listopada br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • W razie pytań

  Program eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl