Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Lokalizacja

 • Hotel Novotel Centrum

  Przejdź na stronę hotelu

  ul Marszalkowska 94/98
  00-510 Warszawa
  GPS :N 52° 13' 44.19'' E 21° 0' 45.96''


  Wyświetl większą mapę

  Jak dojechać

  Dojazd/dojście z dworca głównego PKP

  Hotel widoczny jest zaraz po wyjściu z budynku, znajduje się po lewej stronie. Dojście zajmuje nie więcej niż 15 minut. Wychodząc z dworca należy kierować się przejściem podziemnym z peronów w lewo, w kierunku Centrum/Metro Centrum. Wychodząc z podziemi należy kierować się prosto w kierunku ronda i przejść na przeciwną stronę jezdni, gdzie znajduje się hotel.

  TAXI:

  Postój taksówek znajduje się po lewej stronie przy głównym wyjściu z dworca (wyjście na Aleje Jerozolimskie).

  Komunikacja miejska:

  Wychodząc z dworca (wyjście na aleje Jerozolimskie) należy kierować się z peronów przejściem podziemnym na przystanek tramwajowy (kierunek Praga, należy wysiąść na przystanku Centrum, który znajduje się bezpośrednio naprzeciw hotelu Novotel), lub dalej przejściem podziemnym na przystanek autobusowy (ok. 100m od wyjścia z podziemi) i jechać autobusem aż do przystanku Centrum.

  Więcej informacji na temat komunikacji miejskiej na stronie jakdojade.pl oraz na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

  Dojazd z lotniska

  Samochodem:
  Hotel Novotel Centrum znajduje się w odległości ok. 10 km od lotniska Chopin Airport. Najkrótsza trasa prowadzi ulicą Żwirki i Wigury. Należy kierować się w kierunku centrum miasta i dworca głównego PKP Warszawa Centralna. Informacje o trasie m. in. w serwisie www.maps.google.com.

  TAXI:
  Rekomendowane przez Lotnisko Chopina

  Komunikacją miejską:
  Dojazd autobusem nr 175 (około 30 minut). Należy wysiąść na przystanku Centrum, który znajduje się bezpośrednio przy hotelu Novotel Centrum.

  Hotel Novotel Warszawa Centrum położony jest w samym centrum miasta, 500 m od Dworca Centralnego. Dogodny dojazd do lotniska Okęcie, bogato wyposażone zaplecze konferencyjne oraz dostępność Internetu czynią z hotelu doskonałe miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych. Goście odwiedzający hotel Novotel Warszawa Centrum w celach wypoczynkowych docenią doskonałą kuchnię restauracji Essencia oraz znajdujące się na 31. piętrze centrum fitness z widokiem na panoramę miasta.

 •  

  Uczestników zapraszamy na sesję plenarną poświęconą ogólnym aspektom edukacji dorosłych oraz na obrady w ramach trzech ścieżkach tematycznych, gdzie będziemy rozmawiać o działalności różnego typu instytucji i organizacji działających na rzecz uczenia się dorosłych:

  • Ścieżka I Sektorowe Rady ds. Kompetencji (w partnerstwie z PARP).
  • Ścieżka II Instytucje kultury dla edukacji dorosłych – warsztaty praktyczne.
  • Ścieżka III Organizacje pozarządowe dla edukacji dorosłych – warsztaty praktyczne.