Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja zamykająca Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Operator Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego serdecznie zaprasza na Konferencję zamykającą pierwszą fazę Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego (2008-2012).

W gronie beneficjentów, partnerów i instytucji zaangażowanych w działania Funduszu chcielibyśmy podsumować kończącą się pierwszą edycję programu, prezentując rezultaty i osiągnięcia projektów zrealizowanych w latach 2008-2011.

Zaprezentujemy Państwu ciekawe inicjatywy  - równocześnie będące dobrymi praktykami - wdrażane w wielu polskich instytucjach działających w obszarze edukacji, co pozwoli pokazać, jak duży potencjał wciąż czeka na wykorzystanie. Obszary tematyczne wdrożonych projektów były na tyle zróżnicowane (nauki ścisłe, humanistyczne, ale również sztuka), że z prawdziwą przyjemnością możemy zaproponować Państwu towarzyszące wydarzenia artystyczne: mini-recital fletowy w wykonaniu p. Ewy Murawskiej i p. Ashildur Haraldsdóttir oraz przedstawienie multimedialne p. Krzysztofa Orleańskiego „Synergia polskiej i norweskiej muzyki i krajobrazu” – przygotowane i wykonane przez Beneficjentów FSS.

Będzie to dla nas także okazja do pokazania wspierającej roli jaką Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy pełnił poprzez dofinansowywanie ciekawych projektów podnoszących jakość edukacji w Polsce. Zaprosimy Państwa do wspólnego obejrzenia filmu „FSS – daj się zainspirować do działania!”. Konferencji towarzyszyć będzie również wystawa prac nagrodzonych w konkursie fotograficznym „FSS w obiektywie” oraz konkursie literacko-artystycznym „Moja przygoda z FSS”.

Sukces, jaki udało nam się wspólnie przez te lata osiągnąć przełożył się na decyzję Państw-Darczyńców o kontynuacji Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego. Nowy program zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku.

  • Dół śr

 • W razie pytań

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

  ul. Mokotowska 43,
  00-551 Warszawa
  tel: 22 46 31 000; 22 46 31 321
  fax: 22 46 31 021 

  

  Koordynacja konferencji:

  Sylwia Iżyniec
  tel.: +48/022 46 31 473
  e-mail: s.izyniec@frse.org.pl

  Agata Hernik-Ślusarczyk 
  tel.: +48/022 46 31 476
  e-mail: a.slusarczyk@frse.org.pl