Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Seminarium online: edukacja zdalna z eTwinning w szkołach technicznych i branżowych

Zapraszamy na bezpłatne, trzydniowe seminarium Edukacja zdalna z eTwinning w szkołach technicznych i branżowych, które odbędzie się w dniach 27-29 maja 2020r.

Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Seminarium skierowane jest do nauczycieli szkół technicznych i branżowych, których placówki są beneficjentami programu Erasmus+ (sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe)

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

button program zolty (2)button kontakt niebieski


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie aktywnego konta na platformie eTwinning LIVE.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany:

dołącz do społeczności

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Zatrudnienie w szkole technicznej lub branżowej będącej beneficjentem programu Erasmus+ (sektor kształcenie i szkolenia zawodowe).

Aktywni zawodowo nauczyciele teoretycznych przedmiotów zawodowych, nauczyciele praktycznej nauki zawodu, nauczyciele języka obcego zawodowego.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.

Szkolenie składa się z trzech spotkań online trwających po 1,5 godziny. Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wezmą aktywny udział w zaplanowanych aktywnościach (patrz: program spotkania). 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie aktywnie uczestniczył we wszystkich spotkaniach, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat w formie cyfrowej wydawany jest bezpłatnie.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium:

program szkolenia

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego sie na niniejszej stronie.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 24 maja br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl. • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Małgorzata Knap

  tel: 22 46 31 223

  kom: 728 455 385

  mknap@frse.org.pl