Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Prelegenci

Kolejność prezentacji biogramów jest zgodna z porządkiem wystąpień mówców w programie.


Malwina Kordus

Malwina Kordus

Ambasadorka i trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim. Dyplomowana nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 26 we Wrocławiu, nagrodzonej już dwukrotnie Odznaką Szkoły eTwinning. Realizuje projekty w j.niemieckim, angielskim i polskim, nagradzane Krajowymi i Europejskimi Odznakami eTwinning. Szkolny koordynator Szkół Stowarzyszonych UNESCO i Klubu Szkół UNICEF, Microsoft Innovative Educator Ekspert (2019, 2020,2021), od wielu lat koordynatorka DBI, autorka artykułów w czasopiśmie „Języki Obce w Szkole”. Prelegentka na konferencjach krajowych i międzynarodowych, prowadzi wykłady, warsztaty, webinaria , dzieląc się wiedzą z nauczycielami. Z zamiłowania opiekun grupy teatralnej i pasjonatka nowoczesnych technologii w szkole.

Kontakt: malwinakordus@gmail.com 

 

Zyta Czechowska

Zyta Czechowska

Ambasadorka programu eTwinning. 

Nauczyciel Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu  #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP.  Trener Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasador Dell Technologies.

Kontakt: zczechowska1@gmail.com

Anna Krzyżanowska

Anna Krzyżanowska

Ambasadorka programu eTwinning

Trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie śląskim

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i surdopedagog pracująca w Przedszkolu z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje koncepcję uczenia się poprzez działanie, w bliskim kontakcie z naturą, kulturą i zbalansowanym (a zarazem twórczym) podejściem do możliwości świata cyfrowego.
Związana z Programem eTwinning od 2006 roku. Wraz ze swoimi podopiecznymi realizowała liczne projekty o tematyce międzykulturowej, przyrodniczej i językowej, uznane za przykład dobrej praktyki i nagrodzone w ogólnopolskich i europejskich konkursach eTwinning.
Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, specjalizująca się w obszarze edukacji przedszkolnej oraz wykorzystywaniu technologii w edukacji, w ramach działalności Pracowni Doskonalenia i Dydaktyki.
Zaprasza do kontaktu, niezależnie od stopnia zaangażowania nauczycieli w Programie eTwinning.

Facebook – eTwinning śląskie

Kontakt: annakrzyzanowska@interia.eu

Agnieszka Ogiegło

Agnieszka Ogiegło

Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim.

Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w KłodzkuCzłonkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.

Opiekun grupy “Programowanie z eTwinning”. Autorka licznych innowacji pedagogicznych, w tym “Z Photonem w Świat” -  pierwsza w Polsce Photonowa klasa, wykorzystująca w codziennej edukacji nowoczesne technologie. 

Kontakt: a_ogieglo@o2.pl

Małgorzata Ira

Małgorzata Ira

Ambasadorka programu eTwinning

Nauczycielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Radomsku. Ekspertka do spraw awansu zawodowego nauczycieli, ambasadorka Wakelet. Twórczyni innowacji pedagogicznych.

Moją pasją jest eTwinning i nowoczesne technologie. Zrealizowałam ponad 20 międzynarodowych i krajowych projektów eTwinning, za które zostałam nagrodzona Krajową Odznaką Jakości.

Kontakt: malgorzataira@soswradomsko.pl

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  mknap@frse.org.pl