Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Stacjonarne seminarium programu eTwinning: „Mój pierwszy projekt z Ambasadorem”, Wrocław, 4-5 marca 2022r.

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022r. we Wrocławiu. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

 

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Wrocławia – nocleg w pokojach jednoosobowych z 4 na 5 marca br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Szkolenie skierowane jest do do naczycieli ze szkół ogólnodostepnych, integracyjnych, przyszpitalnych, sanatoryjnych i specjalnych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Uczestnicy pracować będą w podziale na pięć grup warsztatowych. 

Certyfikat wydawany zostanie wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania warsztatowe. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia oraz proponowanymi pomysłami na projekt. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

butbuttonkontakt


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

dołącz do społeczności

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce oświatowej realizującej podstawę programową.

Aktywny zawodowo nauczyciel lub terapeuta, pracujący na dowolnym poziomie edukacyjnym w szkole ogólnodostępnej, integracyjnej, przyszpitalnej, sanatoryjnej lub specjalnej. W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele/ terapeuci bez doświadczenia w pracy metodą projektów eTwinning. 

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia.

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

Informujemy, że:

 1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium oraz wytycznymi dotyczącymi obostrzeń związanych z COVID-19:

butcovid19button

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu odnośnika "Zarejestruj się na seminarium" znajdującego się na niniejszej stronie.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 23 lutego br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  mknap@frse.org.pl