Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Stacjonarne seminarium programu eTwinning dla dyrektorów placówek oświatowych, Łódź 10-12 lutego 2022r.

Zapraszamy na seminarium dla dyrektorów i wicedyrektorów placówek oświatowych, które odbędzie się w dniach 10-12 lutego 2022r. w Łodzi. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Łodzi – dwa noclegi ze śniadaniami w pokojach jednoosobowych od 10 do 12 lutego br. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

 Zainteresowanych dyrektorów/wicedyrektorów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

butbuttonkontakt


Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

dołącz do społeczności

WAŻNE: Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Pełnienie funkcji dyrektora lub wicedyrektora w placówce oświatowej realizującej podstawę programową.

W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą dyrektorzy lub wicedyrektorzy bez doświadczenia w programie eTwinning. 

Informujemy, że:

 1. Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które da się podłączyć do hotelowego Internetu/Wi-Fi. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).
 2. Każdy zakwalifikowany uczestnik seminarium zobowiązany będzie do wypełnienia formularza o stanie zdrowia (szczegóły w zakładce: COVID-19).
 3. Certyfikat zostanie wydany tylko i wyłącznie osobom, które będą aktywnie uczestniczyć we wszystkich spotkaniach szkoleniowych. Certyfikat wystawiany jest bezpłatnie.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem seminarium oraz wytycznymi dotyczącymi obostrzeń związanych z COVID-19:

butcovid19button

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu odnośnika "Zarejestruj się na seminarium" znajdującego się na niniejszej stronie.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 lutego br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  mknap@frse.org.pl