Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Prelegenci

Kolejność prezentacji biogramów jest zgodna z porządkiem wystąpień mówców w programie.


Jerzy Dorożko

Jerzy Dorożko

Nauczyciel konsultant, na co dzień szkolący nauczycieli informatyki oraz przedmiotów nieinformatycznych (WMODN w Elblągu), nauczyciel w technikum informatycznym. Ciągle poszukujący entuzjasta Wolnego Oprogramowania.

 


Marek Wróblewski

Marek Wróblewski

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnej w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Organizator i prowadzący wielu form doskonalenia dla nauczycieli. Koordynator sieci wsparcia i współpracy nauczycieli  wdrażających w swoich szkołach programowanie i robotykę.

Monika Regulska

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Monika Regulska

W programie eTwinning pracuje od 2006 roku. Zajmuje się prowadzeniem strony etwinning.pl oraz kanałów social media (FB, Twitter, Instagram), wprowadzaniem eTwinning do programu studiów przyszłych nauczycieli oraz organizacją licznych szkoleń stacjonarnych i online. Prowadzi także dział helpdesk - jeśli macie jakieś problemy techniczne lub merytoryczne wątpliwości zaprasza do kontaktu. ​

Małgorzata Garkowska

Małgorzata Garkowska

Ambasadorka programu eTwinning z województwa kujawsko-pomorskiego

Nauczycielka matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Zrealizowała już 30 projektów eTwinning – wiele z nich zostało nagrodzonych Krajowymi i Europejskim Odznakami Jakości i docenionych w kolejnych edycjach konkursu Nasz projekt eTwinning.

Facebook – eTwinning Kujawsko-Pomorskie

Kontakt: gosiagarkowska@interia.pl

Katarzyna Sopolińska

Katarzyna Sopolińska

Ambasadorka programu eTwinning

Trenerka warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim

Trenerka kursów online

Nauczycielka dyplomowany z 20 letnim stażem. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning, którego jest nieustającą fanką. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+.  Od kilku lat ambasadorka Programu eTwinning  i trenerka kursów online. W 2015 roku na 10-lecie programu wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland.  W życiu prywatnym mama 21 letniej córki i drużynowa 125 Drużyny Harcerskiej Pomarańczarnia. Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Blog: https://nauczycielwpodrozy.blogspot.com/

Facebook – eTwinning Kujawsko-Pomorskie

Kontakt: katarzyna.sopolinska@gmail.com

Przemysław Stolarski

Przemysław Stolarski

Trener warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim

Nauczyciel języka angielskiego, hiszpańskiego i informatyki. Realizator kilkunastu międzynarodowych projektów edukacyjnych Comenius, Erasmus Plus, Power, Grundtvig. Trener w Mobilnym Centrum Edukacyjnym. Egzaminator OKE egzaminu ósmoklasisty i maturalnego. EU leading teacher w Europejskim Tygodniu Kodowania. Prywatnie podróżnik i fan nowinek technologicznych i rozwiązań informatycznych w edukacji, lingwista. W programie eTwinning od roku 2009.

Kontakt: przemekstolarski41@gmail.com

Joanna Sołtysiak-Gürpinar

Joanna Sołtysiak-Gürpinar

Trenerka warsztatów komputerowych w województwie kujawsko-pomorskim

Nauczycielka języka angielskiego w Prywatnym Przedszkolu Katarzynka w Toruniu. Przez ponad 20 lat pracowała w różnych szkołach w Polsce i Turcji. Doświadczenie zdobywała pracując nad projektami w programach współpracy międzynarodowej jak Sokrates, Comenius, Erasmus +.  Swoją przygodę z programem eTwinning rozpoczęła w 2009 roku. Zrealizowała do tej pory 30 projektów, z których wiele zostało nagrodzonych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości.

Facebook – eTwinning Kujawsko-Pomorskie

Kontakt: joanna.teacher@hotmail.com

Agnieszka Bruska

Agnieszka Bruska

Ambasadorka programu eTwinning

"Jestem dyplomowaną, z prawie 30-letnim stażem, nauczycielką, obecnie edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy. Zrealizowałam kilkanaście projektów eTwinning, wyróżnionych Krajową Odznaką Jakości. Fascynują mnie nowoczesne technologie i z ochotą wykorzystuje TIK w edukacji. Nadal uczę się, zdobywam nowe doświadczenia, poznaję nowe narzędzia i rozwijam swoje umiejętności pedagogiczne".

Kontakt: agapolko@wp.pl

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl