Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Opis eksperta prowadzącego seminarium online:

Edyta Karwowska

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.

Ewa Przybysz-Gardyza

Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning; laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com. Microsoft Innovative Educator Expert. Współautorka bloga: programrazem.blogspot.com.


Ramowy plan spotkań:

Termin seminarium: 27-29.10.2020 roku*

* obowiązek udziału we WSZYSTKICH spotkaniach

Trzy spotkania online na platformie eTwinning LIVE, w pokoju Adobe Connect, w godzinach:

18.00-19.30

*godziny spotkań mogą nieznacznie ulec zmianie


 Szczegółowy opis spotkań:

 

27.10 - Wprowadzenie do programu eTwinning oraz platforma eTwinnigLive – podczas pierwszego spotkania dowiesz się czym jest program eTwinning i w jaki sposób wspiera nauczycieli w nauczaniu oraz doskonaleniu zawodowym. Sprawdzisz jak edytować własny profil, aby stał się atrakcyjny dla innych użytkowników platformy, a następnie zaprosisz uczestników szkolenia do swoich kontaktów. Weźmiesz udział w procesie zakładania projektu i dowiesz się w jaki sposób można zarządzać projektem z poziomu platformy eTwinning LIVE.

28.10 - Twinspace projektu - na drugim spotkaniu weźmiesz udział w planowaniu projektu. Nauczysz się poruszać po platformie Twinspace: zobaczysz, jak tworzy się strony, planuje spotkanie online, zakłada wątek na forum oraz zaprasza uczniów do projektu. Poznasz sposoby efektywnej komunikacji w czasie realizacji projektu.

29.10 - Aktywności w projekcie - na ostatnim spotkaniu poznasz narzędzia przydatne do zrealizowania proponowanych działań projektowych. Dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę podczas planowania projektu oraz jak zorganizować współpracę, aby projekt był wartościowy. aplanujesz swoją pracę w projekcie, a w razie wątpliwości będziesz mógł zadać pytania.

 

 • W razie pytań

  Program eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl