Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe w Pile

Zapraszamy na krajowe seminarium szkoleniowo-kontaktowe eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 14-15 września 2017 w Pile. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych etapach  edukacyjnych (od przedszkola do szkoły średniej), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).

Warunki udziału w seminarium:

- rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),
- nauczyciel dowolnego przedmiotu,
- gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning na poziomie krajowym.
 
Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie, znajdującego się na niniejszej stronie (u góry po prawej).

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning. W seminarium może wziąć udział tylko jedna osoba z danej szkoły.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Piły – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 14 września.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 12 września 2017.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 10 września 2017. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.  • W razie pytań

    Dominika Tokarz
    dtokarz@frse.org.pl
    22 46 31 219