English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Kompetencje językowe podstawą sukcesu zawodowego i społecznego w Europie

Organizatorzy konferencji serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom spotkania za liczne przybycie i aktywny udział w panelach i warsztatach dyskusyjnych. Mamy nadzieję, że poruszone tematy wzbogaciły Państwa wiedzę oraz zainspirowały do nowych działań w dziedzinie kształcenia językowego.

Organizatorzy skaładają serdeczne podziękowania wszystkiim mówcom, którzy wygłosili podczas konferencji wykłady i prezentacje, ukazując temat konferencji bardzo dogłębnie i z wielu perspektyw.

Koordynatorzy konferencji serdecznie dziękują wszystkim instytucjom zaangażowanym w organizację konferencji „Kompetencje językowe podstawą sukcesu zawodowego i społecznego w Europie”, która odbyła się w ramach polskiej prezydencji w Radzie UE, na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 28-29 września 2011r. Jakość tej konferencji jest efektem wysiłków i pracy przedstawicieli: Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Przedstawicielstwa KE w Polsce, Uniwersytetu Warszawskiego, Biura Edukacji Urzędu Miasta st. Warszawy oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tematyką konfrencji.