Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja eTwinning: "Inspiracja, współpraca, rozwój", 28-30 listopada 2022r.

Zapraszamy na bezpłatną konferencją online, która odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2022r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie ClickMeeting. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

button program zolty (2)button kontakt niebieski


Warunki udziału w konferencji:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Rejestracja przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na założeniu konta na platformie EU Login. Następnie użytkownik zakłada konto na platformie European School Education Platform.

2. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (3 spotkania).

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do wybranych przez siebie sesji warsztatowych.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów, komputerów stacjonarnych lub telefonów/ tabletów podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe mogą nie wystarczyć do aktywnego uczestnictwa w sesjach warsztatowych).

Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie. Certyfikat wysyłany jest drogą mailową w terminie do 7 dni po zakończeniu się wydarzenia.


Rekrutacja:

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w konferencji, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji:

button program zolty (2)

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

  • W razie pytań

    Kontakt:

    Małgorzata Knap

    tel: (+48) 728 455 358

    email: mknap@frse.org.pl