Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Belka_konkurs


Co trzeba było zrobić aby wziąć udział w konkursie? Przesłać zdjęcie promujące aktywność obywatelską młodych ludzi i uzupełnić hasło:
młodzież + …….. = działanie!

Otrzymaliśmy ponad czterdzieści zgłoszeń. Do zdobycia był aparat fotograficzny oraz kamera.

Na zdjęciu można było skakać, tańczyć, biegać, ale także pomagać innym lub głosować, czyli wszystko to co przedstawia młodzież aktywną społecznie. Miejsce nie miało znaczenia - liczył się pomysł!

Zdjęcie i hasło należało umieścić na fanpage Ambasadorów programu "Młodzież w działaniu" do 26 maja 2013 r.

Miejsce trzecie zajęło zdjęcie z hasłem: młodzież + jedzenie = działanie (257 głosów)

Miejsce drugie: młodzież + pomysł = działanie (263 głosy)

Miejsce pierwsze: młodzież + dzieciaki w szpitalu = działanie (279 głosy + 2 głosy z głosowania kartkowego, razem 281!)

Gratulujemy!

ETM_Konkurs_zdjęcie

 

Dokumenty:

1. Regulamin konkursu » 

  • "Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej, który pozwala uzyskać dofinansowanie na realizację projektu. Dzięki temu młodzi ludzie w wieku 13–30 lat mogą realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w czasie wolnym od nauki.

    Program adresowany jest również do osób pracujących z młodzieżą oraz organizacji działających na rzecz młodzieży, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, rozwinąć działalność czy nawiązać współpracę międzynarodową.

    Program "Młodzież w działaniu" powstał nie tylko po to, aby finansować projekty młodych ludzi, ale także po to, by realizować inne, długofalowe cele, takie jak: przezwyciężanie barier, uprzedzeń i stereotypów wśród młodych ludzi i zastępowanie ich poczuciem solidarności i tolerancji, wspieranie mobilności młodzieży oraz promowanie aktywności obywatelskiej, a w szczególności obywatelstwa europejskiego.

    Program „Młodzież w działaniu” wspiera przedsięwzięcia, które mają pomóc w rozwoju osobowości młodych ludzi oraz sprzyjać nabywaniu nowych umiejętności. Za realizację programu w Polsce odpowiada Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”, której rolę pełni Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.