Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

ETM_gra_miejska_mapa

Znamy zwycięzców wielkiego finału!

29 maja 2013 

Finał gry miejskiej  „Wkręć się w obywatelstwo!” odbył się 27 maja w Warszawie. Mimo, że pogoda nie dopisała, to rywalizacja była niezwykle zacięta. 

Najlepsza okazała się drużyna
 „Jestem aktywny” z Rzeszowa,
w składzie Maciej Bielas, Mateusz Michalik i Hubert Dziedzic. Wręczenie nagród odbyło się podczas Ogólnopolskiego Forum Młodzieży „jEsTeM aktywny”, 28 maja w Warszawie.

Więcej informacji »Najlepsze drużyny pojadą do Warszawy!

20 maja 2013

Zwycięzcy sześciu gier zorganizowanych w ostatnich dniach w różnych miastach Polski wezmą udział w wielkim finale oraz wtorkowym Ogólnopolskim Forum Młodzieży "jEsTeM aktywny". Zadania nie były łatwe, a skupiały się na aktywności obywatelskiej, projektach młodzieżowych i włączaniu lokalnej społeczności w działania. 

Zwyciezcami gier miejskich "Wkręć się w obywatelstwo!" zostali:

15 maja - Rypin

 • Daria Cieszyńska, Bartosz Lewandowski, Łukasz Lipiński, Jan Rybacki

16 maja - Żywiec

 • Marta Czul, Ewa Fijak, Kinga Patera, Aleksandra Piechota, Aleksandra Waligóra

17 maja - Rzeszów

 • Maciej Bielas, Hubert Dziedzic, Mateusz Michalik

18 maja - Rawa Mazowiecka

 • Anna Lach, Paweł Malczewski, Mateusz Matuszczak

18 maja - Zgierz

 • Michał Bodzioch, Mateusz Brocki, Inga Rychlik, Paulina Wojciechowska, Damian Wyrzykowski

20 maja - Sieradz

 • Martyna Chlebicz, Dawid Cytrowski, Monika Kulczyńska, Przemysław Stępniak, Maja Włodarczyk

Więcej informacji »


Startujemy!

10 maja 2013

Czy dobrze znasz swoje miasto? Znasz swoją społeczność?

Na te pytania odpowiedzi będą udzielać mieszkańcy 6 polskich miast. Zespoły mogą liczyć od 3 do 5 osób, konieczne jest posiadanie urządzenia umożliwiającego robienie zdjęć oraz telefonu. Realizacją gier w swoich miastach zajmują się Ambasadorzy programu "Młodzież w działaniu". Szczegóły w regulaminie.

Dokumenty:

Regulamin Gier Miejskich "Wkręć się w obywatelstwo!" »

Załącznik nr 1 do regulaminu Gier Miejskich "Wkręć się w obywatelstwo!" »

 • "Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej, który pozwala uzyskać dofinansowanie na realizację projektu. Dzięki temu młodzi ludzie w wieku 13–30 lat mogą realizować swoje pasje, rozwijać umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w czasie wolnym od nauki.

  Program adresowany jest również do osób pracujących z młodzieżą oraz organizacji działających na rzecz młodzieży, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, rozwinąć działalność czy nawiązać współpracę międzynarodową.

  Program "Młodzież w działaniu" powstał nie tylko po to, aby finansować projekty młodych ludzi, ale także po to, by realizować inne, długofalowe cele, takie jak: przezwyciężanie barier, uprzedzeń i stereotypów wśród młodych ludzi i zastępowanie ich poczuciem solidarności i tolerancji, wspieranie mobilności młodzieży oraz promowanie aktywności obywatelskiej, a w szczególności obywatelstwa europejskiego.

  Program „Młodzież w działaniu” wspiera przedsięwzięcia, które mają pomóc w rozwoju osobowości młodych ludzi oraz sprzyjać nabywaniu nowych umiejętności. Za realizację programu w Polsce odpowiada Narodowa Agencja Programu „Młodzież w działaniu”, której rolę pełni Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.