Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

ETM-owe Kino Krótkometrażowe

Chcesz obejrzeć dobry polski film? Podyskutować o kinie? Poznać nowych ludzi?

Mamy dla Ciebie darmowy bilet na jeden z czterech polskich filmów wyświetlanych podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży w kinie Femina!

ETM-owe Kino Krótkometrażowe to pokazy krótkometrażowych filmów dokumentalnych poruszających tematykę kluczowych zagadnień tegorocznego Europejskiego Tygodnia Młodzieży.

Wszystkie pokazy odbędą się w Kinie Femina o godz. 19.00, a po emisji każdego filmu będziemy o nim dyskutować! Poruszymy ważne dla was tematy związane z sytuacją na rynku pracy, wykluczeniem społecznym, wolontariatem, możliwością aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Chcemy usłyszeć twoją opinię!

REJESTRACJA OTWARTA! 

Aby otrzymać bilet należy zarejestrować się wypełniając formularz rejestracji, który znajdziesz pod linkiem >>odbierz bilet! 

Film "Nasza ulica" - 18 maja  >>odbierz bilet!

Film "Jestem zły" - 19 maja >> odbierz bilet!

Film "Wszystko się może przytrafić" - 20 maja  >> odbierz bilet! 

Film "Nienormalni" - 21 maja  >> odbierz bilet!

 

KRÓTKI OPIS TEGO CO BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ! 

18 maja wyświetlamy:

DlugNASZA ULICA (2006) rez. M. Latałło
Dokument ukazuje kilka lat życia jednej z łódzkich rodzin robotniczych na tle zmian zachodzących w samym mieście. Wielopokoleniową rodzinę poznajemy w okresie wielkiej przebudowy byłych zakładów włókienniczych w centrum handlowo-rozrywkowym.

 >>odbierz bilet

19 maja wyświetlamy:

złyJESTEM ZŁY (2000) reż. G. Pacek
Film przedstawia codzienne życie grupy chłopców mieszkających na warszawskiej Pradze. Oczami bohaterów poznajemy ich codzienne życie, śledzimy każdy ich krok, przemierzając bezdroża oraz ulice jednej z dzielnic stolicy. 

 >> odbierz bilet!

20 maja wyświetlamy:

szczurolapWSZYSTKO MOŻE SIĘ PRZYTRAFIĆ (1995), reż. M. Łoziński
Sześcioletni Tomek, jeżdżąc na hulajnodze po Parku Łazienkowskim, prowadzi rozmowy z przypadkowymi spacerowiczami. „Dlaczego pan jest samotny?” , „Co to jest szczęście?”, „A po co pani zbiera butelki?” — to tylko część z pytań zadawanych przechodniom.

 >> odbierz bilet! 

21 maja wyświetlamy:

nienrmalniNIENORMALNI (1990), reż. J. Bławut
Fabularyzowany dokument, który odkrywa myśli, marzenia i tajemnice młodych ludzi z niepełnosprawnością intelektualną. Poznajemy wychowanków ośrodka w Kozicach Dolnych, których wrażliwość i chęć odkrywania świata zachwyca.

 >> odbierz bilet!


Projekt „ETM-owe Kino Krótkometrażowe” prowadzony jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej przy wsparciu merytorycznym Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej. 

frse logo    PISF   FILMOTEKA    CEO_ETM