Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Realnie i wirtualnie czyli eTwinning w Erasmus+

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na konferencję warsztatową, która odbędzie się 21 marca 2015 r. w Hotelu Park w Warszawie. Zaproszenie skierowane jest do nauczycieli każdej specjalności, pracujących w szkole lub przedszkolu, którzy są zainteresowani szeroką ofertą, jaką proponuje program Erasmus+ Edukacja szkolna.

Kryteria rekrutacji na konferencję:

  • nauczyciel dowolnej specjalności,
  • rejestracja w programie eTwinning; tu: rejestracja w programie,
  • brak doświadczenia w realizacji projektów w Erasmus+ Edukacja szkolna (w tym eTwinning).

Pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 marca 2015.

Rejestracji w programie eTwinning należy dokonać przed zgłoszeniem na konferencję (osoby niezarejestrowane nie są uprawnione do udziału).

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w konferencji i spełniasz powyższe kryteria rekrutacji, wyślij swoje zgłoszenie. Wszystkich zakwalifikowanych na konferencję i chętnych do udziału w sesji warsztatowej prosimy o zabranie ze sobą swojego sprzętu mobilnego z możliwością korzystania z Internetu, np. laptop lub tablet.

Udział w konferencji i warsztatach komputerowych jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały konferencyjne i lunch podczas konferencji.

Osobom przyjezdnym spoza Warszawy (miejscowości położone w odległości powyżej 70 km od Warszawy) zapewniamy nieodpłatnie nocleg w pokoju dwuosobowym, w przeddzień konferencji, tj. 20 marca br.

Uwaga: rezygnację z udziału w konferencji i z noclegu można zgłaszać do 12 marca. Uczestnik oświadcza, iż w przypadku niepowiadomienia organizatorów o rezygnacji w podanym terminie, koszt noclegu pokryje z własnych środków.