Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Tegoroczna konferencja organizowana przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach Europejskiego Dnia Języków będzie odbywać się w gmachu dawnej biblioteki uniwersyteckiej na kampusie centralnym Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) w dniu 20.09 pod hasłem „Języki do zadań specjalnych”. Zaplanowana jest sesja plenarna i pięć paneli. Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i angielskim (tłumaczenie symultaniczne zapewnione przez KE).

Organizatorzy:

 • Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji jest fundacją Skarbu Państwa, której celem jest szeroko pojmowane wspieranie działań na rzecz rozwoju edukacji w Polsce. FRSE realizuje swój cel poprzez koordynację programów edukacyjnych Unii Europejskiej, organizację seminariów informacyjnych i konferencji tematycznych. Dzięki działalności FRSE setki tysięcy osób ma szansę uczestniczyć w projektach edukacyjnych realizowanych przy wsparciu Unii Europejskiej.

 • Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej jest istotnym źródłem informacji dla samej Komisji Europejskiej w Brukseli na temat aktualnej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej w Polsce, postępu we wdrażaniu unijnego prawodawstwa oraz stopnia wykorzystania funduszy strukturalnych. Ponadto jest odpowiedzialna za realizację w Polsce kampanii informacyjnych KE. 

Zapisz

 • W razie pytań

  Kontakt

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

  ul. Mokotowska 43,
  00-551 Warszawa
  tel: 22 46-31-000; 22 46-31-321
  fax: 22 46-31-021 
  www.frse.org.pl

  Koordynator przedsięwzięcia

  Anna Grabowska
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  tel. 22 46-31-263
  e-mail: anna.grabowska@frse.org.pl
   
  Kontakt w sprawie rejestracji:
  Mateusz Denkiewicz, tel. 22 46-31-270
  e-mail: label@frse.org.pl