English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Włącz się w języki – nie bądź offline!

Konferencja "Nowe technologie i media społecznościowe w edukacji językowej" odbyła się 24 września 2012 r. w Warszawie w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

 Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom za przygotowanie oraz wygłoszenie interesujących prezentacji podczas konferencji. Bardzo doceniamy Państwa wkład i zaangażowanie podczas tego wydarzenia. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom konferencji za liczne przybycie, aktywny udział w wykładach i warsztatach dyskusyjnych oraz współtworzenie dobrej atmosfery spotkania. Mamy nadzieję, że poruszone tematy wzbogaciły Państwa wiedzę oraz zainspirowały do realizacji nowych projektów językowych. 

Konferencja nie odbyłaby się bez wsparcia organizacyjnego i merytorycznego instytucji partnerskich. Szczególne słowa uznania pragniemy skierować do pracowników programów działających w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, pracowników  Przedstawicielstwa KE w Polsce i Biura Edukacji Urzędu Miasta st. Warszawy, a także przedstawicieli instytutów zrzeszonych w EUNIC Polska.

Zaproponowany zakres tematyczny konferencji spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki życzliwości i otwartości mówców część materiałów udostępniamy na stronie konferencji w zakładce materiały pokonferencyjne. Zachęcamy do lektury oraz wnikliwego przestudiowania interesujących Państwa zagadnień. Na stronie zamieściliśmy także galerię zdjęć z konferencji, do obejrzenia której serdecznie wszystkich zapraszamy!

Organizatorzy konferencji

 

 

 

  • W razie pytań

  Kontakt

  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

  ul. Mokotowska 43,
  00-551 Warszawa
  tel: 22 46-31-000; 22 46-31-321
  fax: 22 46-31-021 
  www.frse.org.pl

  Koordynatorka przedsięwzięcia

  Anna Grabowska
  Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
  tel. 22 46-31-263
  e-mail: anna.grabowska@frse.org.pl