Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa LEGO®Education

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie warsztatowe organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji przy współpracy z AKCES Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie w dniu 28 października 2019r.

Szkolenie skierowane jest do trzyosobowych szkolnych zespołów nauczycielskich składających się z dyrektorów/wicedyrektorów szkół podstawowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli uczących w klasach IV-VIII.


Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

 1. Zebrać trzyosobowy szkolny zespół nauczycielski (dyrektor/wicedyrektor+nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej+nauczyciel klas IV-VIII).
 2. Zarejestrować się na portalu eTwinning LIVE (uwaga: nie jest to jeszcze zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji). Jeśli masz już konto na portalu eTwinning LIVE, przejdź do punktu 3.
 3. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na wydarzenie (patrz: zielony przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE po prawej stronie).

WAŻNE: Każdy nauczyciel zgłaszający się do udziału w szkoleniu jest zobowiązany samodzielnie założyć konto na portalu eTwinning LIVE oraz samodzielnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.


Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne oraz całodzienne wyżywienie podczas konferencji.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 października 2019, do godziny 23:59.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 21 października 2019, do godziny 23:59. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 • W razie pytań

   Program eTwinning:

  Małgorzata Knap

  tel: 22 46 31 223

  kom: 728 455 358

  mknap@frse.org.pl