Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa "Programowanie z eTwinning" w Suwałkach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zaprasza nauczycieli z województwa podlaskiego na bezpłatną konferencję warsztatową Programowanie z eTwinning. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o programowaniu od podstaw na warsztatach praktycznych (hands-on, programowanie offline, robotyka), poznają sposoby na wykorzystanie programowania podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadpodstawowych.

miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach

ul. M. Reja 67B

data: 8 grudnia 2018

godziny: 8:30 - 15:30

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).

Zgłoszenia na konferencję w Suwałkach przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy (zielony odnośnik "Zarejestruj się na wydarzenie"), liczba miejsc jest ograniczona, termin rejestracji upływa w dniu 4 grudnia.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 4 grudnia 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  • Dół środek

    treść w trakcie przygotowania