Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Seminarium szkoleniowo-kontaktowe w Poznaniu

Zapraszamy na BEZPŁATNE seminarium szkoleniowo-kontaktowe Jakość i ewaluacja w projektach eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 15-16 marca 2019r. w Poznaniu. Seminarium skierowane jest do nauczycieli działających w programie eTwinning, którzy zrealizowali już przynajmniej 1 projekt i chcieliby podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

…Liczba projektów eTwinning z roku na rok jest coraz większa, rośnie też liczba zgłoszeń do Krajowej Odznaki Jakości. Polskie projekty są cenione w całej Europie, o czym świadczy liczna reprezentacja polskich nauczycieli wśród laureatów corocznego konkursu o Europejskie Nagrody eTwinning. Warto jednak pamiętać, że tylko co 10. nauczyciel rozpoczynający projekt realizuje go na poziomie pierwszego wyróżnienia w programie eTwinning – Krajowej Odznaki Jakości, a co 18. projekt otrzymuje Europejską Odznakę Jakości. Aby zdobyć te wyróżnienia lub osiągnąć sukces w konkursie, projekt musi zostać wysoko oceniony w kilku obszarach.

Dzięki poznaniu najczęściej stosowanych metod ewaluacyjnych i kryteriów oceny projektów łatwiej zaplanować kolejne projekty eTwinningu, na bieżąco kontrolować postęp prac i jakość rezultatów. Dzięki temu można też lepiej zbadać i określić wpływ projektu na jego uczestników…

Dominika Tokarz

fragment najnowszej publikacji eTwinning:
Jakość i ewaluacja w projektach programu eTwinning


Warunki udziału w seminarium:

1. Nauczyciel dowolnego przedmiotu zarejestrowany w programie eTwinning, który zrealizował przynajmniej 1 projekt eTwinning;

2. Gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.


Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.
 

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie, znajdującego się na niniejszej stronie.


 Organizatorzy zapewniają BEZPŁATNY udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Poznania – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 15 marca. Uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu na wydarzenie.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do hotelowej sieci WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 6 marca 2019r. (termin wydłużony o 2 dni)

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 6 marca 2019r. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • Dół środek

 • W razie pytań

  Kontakt:

  Małgorzata Knap, Krajowe Biuro eTwinning

  mknap@frse.org.pl
  tel. 22 46 31 223,
  tel.kom: 728 455 358