Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Prelegenci

Kolejność prezentacji biogramów jest zgodna z porządkiem wystąpień mówców w programie.


Zyta Czechowska

Zyta Czechowska

Ambasadorka programu eTwinning. 

Nauczyciel Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Właściciel i dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl. Absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od 25 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „ SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji. Laureatka ogólnopolskich konkursów edukacyjnych. Prowadzi warsztaty i szkolenia Rad Pedagogicznych. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu  #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK. Należy do społeczności Superbelfrzy RP.  Trener Umiejętności Społecznych. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i Genially Polska. Ambasador Dell Technologies.

Kontakt: zczechowska1@gmail.com

Anna Krzyżanowska

Anna Krzyżanowska

Ambasadorka programu eTwinning

Trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie śląskim

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i surdopedagog pracująca w Przedszkolu z Oddziałami Specjalnymi i z Oddziałami Integracyjnymi nr 48 w Zabrzu. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje koncepcję uczenia się poprzez działanie, w bliskim kontakcie z naturą, kulturą i zbalansowanym (a zarazem twórczym) podejściem do możliwości świata cyfrowego.
Związana z Programem eTwinning od 2006 roku. Wraz ze swoimi podopiecznymi realizowała liczne projekty o tematyce międzykulturowej, przyrodniczej i językowej, uznane za przykład dobrej praktyki i nagrodzone w ogólnopolskich i europejskich konkursach eTwinning.
Konsultant Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, specjalizująca się w obszarze edukacji przedszkolnej oraz wykorzystywaniu technologii w edukacji, w ramach działalności Pracowni Doskonalenia i Dydaktyki.
Zaprasza do kontaktu, niezależnie od stopnia zaangażowania nauczycieli w Programie eTwinning.

Facebook – eTwinning śląskie

Kontakt: annakrzyzanowska@interia.eu

Agnieszka Ogiegło

Agnieszka Ogiegło

Ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim.

Nauczycielka dyplomowana matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w KłodzkuCzłonkini grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning, edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.

Opiekun grupy “Programowanie z eTwinning”. Autorka licznych innowacji pedagogicznych, w tym “Z Photonem w Świat” -  pierwsza w Polsce Photonowa klasa, wykorzystująca w codziennej edukacji nowoczesne technologie. 

Kontakt: a_ogieglo@o2.pl

Regina Smolin-Makuch

Regina Smolin-Makuch

Pedagog terapeuta, oligofrenopedagog, nauczyciel j. niemieckiego i  terapeuta EEG  Biofeedback  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Nowej Soli.

Pracuje z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz z autyzmem w różnym wieku od najmłodszych w kl I-III Szkoły Podstawowej do najstarszych - na poziomie Branżowej Szkoły I stopnia.

Od ponad 18-tu lat pasjonuje się i zajmuje szeroko rozumianą edukacją europejską w swojej placówce, gdzie prowadzi Szkolny Klub Europejski.

Od wielu lat zaangażowana w propagowanie modelu edukacji włączającej w swojej placówce.

Koordynator projektów Erasmus+, w akcji KA101, w ubiegłym roku nominowana do konkursu EDUinspirator,  w tym roku zaproszona do podzielenia się jednym z najlepszych przykładów dobrej praktyki w zakresie realizacji edukacji włączającej w ramach projektu Erasmus+ podczas seminarium w Gdyni.

Inicjatorka przystąpienia placówki do programu eTwinning, w którym od tego roku szkolnego pełni rolę ambasadora.                                                                                                          

Propagatorka nowatorskiego i interdyscyplinarnego podejścia do nauki, wprowadzania innowacji pedagogicznych, pracy metodą projektów i nowoczesnych technologii w edukacji.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Krajowe Biuro eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl