Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Warsztaty Doskonalenia Zawodowego: Edukacja medialna i walka z dezinformacją

Zapraszamy na doroczną konferencję tematyczną, która odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2021r. Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online i jest bezpłatne. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z WARUNAKMI UDZIAŁU (poniżej) oraz ze szczegółowym programem konferencji, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu (zakładka kontakt powyżej):

program szkolenia


Warunki udziału w konferencji:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na plalformie eTwinning LIVE, nie zostaną przyjęte na wydarzenie. 

 • Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

dołącz do społeczności

 • Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym. Etap właściwy (dokończenie rejestracji) dostępny jest po otrzymaniu maila na wskazany w rejestracji adres email.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.

3. Wzięcie aktywnego udziału w całości wydarzenia (trzy spotkania).

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych sesjach plenarnych i dołączą do przynajmniej dwóch sesji warsztatowych.

 • Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa w warsztatach).
 • Każdy zakwalifikowany uczestnik konferencji, który będzie obecny na wszystkich sesjach plenarnych oraz przynajmniej na dwóch sesjach warsztatowych, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Rekrutacja:

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz zgłosić swój udział w seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika "Zarejestruj się na wydarzenie" znajdującego się na niniejszej stronie. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji:

program szkolenia

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 30 marca br. o godzinie 23:59.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Małgorzata Knap

  kom: 728 455 358

  tel: 22 46 31 223

  mknap@frse.org.pl