Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa "Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii" w Opolu

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Opolu zaprasza nauczycieli szkół podstawowych z województwa opolskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii . Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online, aplikacje na tablicę interaktywną, programy do kodowania, roboty), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w szkołach podstawowych.

Lokalizacja: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej

ul. Szarych Szeregów 1, Opole

Termin: 29 marca 2019

Czas trwania: 9:00 - 17:15

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).

Rekrutacja na wydarzenie została zamknięta wcześniej z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń i wyczerpania się limitu miejsc.

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 22 marca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. • Dół środek

  treść w trakcie przygotowania
 • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl