Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa "Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych" w Nowinach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Kielcach zaprasza nauczycieli szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online i aplikacje na tablicę interaktywną, roboty LEGO), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w szkołach podstawowych z terenu woj. świętokrzyskiego.

Lokalizacja: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach,

ul. Gimnazjalna 1, 26-052 Sitkówka-Nowiny

Termin: 8 kwietnia 2019

Czas trwania: 9:00 - 17:15

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).

Zgłoszenia na konferencję w Nowinach przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy (zielony odnośnik "Zarejestruj się na wydarzenie"), liczba miejsc jest ograniczona, termin rejestracji upływa w dniu 25 marca 2019r.

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 29 marca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. • Dół środek

  treść w trakcie przygotowania
 • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl