Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa "Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii" w Lubeni

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z województwa podkarpackiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online i aplikacje na tablicę interaktywną, roboty), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach i szkołach podstawowych z terenu woj. podkarpackiego.

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa im.ks.mjr. Franciszka Łuszczki,

36-042 Lubenia 100

Termin: 13 maja 2019

Czas trwania: 9:00 - 17:00

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest ZAŁOŻENIE KONTA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji wstępnej).

Rejestracja na konferencję w Lubeni przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy (zielony odnośnik z prawej strony "Zarejestruj się na wydarzenie"), liczba miejsc jest ograniczona, termin rejestracji upływa w dniu 8 maja 2019r.

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 8 maja 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  mobile : 728 455 362

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl