Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Program (kliknij, aby powiększyć)

program_lodz_konf2019

OPIS SESJI WARSZTATOWYCH:

Narzędzia eTwinning, Jowita Królikowska, Ambasador programu eTwinning

Warsztaty przeznaczone dla nauczycieli początkujących w eTwinning. Ich celem jest zapoznanie uczestników z podstawowymi narzędziami dostępnymi po zarejestrowaniu się na platformie eTwinning LIVE. Ćwiczenia praktyczne prezentujące szereg możliwości wykorzystania portalu eTwinning LIVE i platformy TwinSpace do realizacji projektów eTwinning.

Robotyka z eTwinning,  Małgorzata Woźniak, Ambasador programu eTwinning

Warsztaty dedykowane nauczycielom, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości pracy z uczniami rozwijając ich praktyczne umiejętności w zakresie kodowania i programowania. Naszą przygodę zaczniemy w świecie offlinowego kodowania, które przeniesie nas w sposób płynny do krainy robotów. Wszystkie działania zaplanowane pozwalają rozwijać miękkie kompetencje: logicznego i algorytmicznego myślenia, zadaniowego podejścia do problemów, kształtowanie umiejętności pracy zespołowej. Uczestnicy w sposób warsztatowy zobaczą jak pracować metodycznie, merytorycznie, efektywnie oraz jak przyjemne może być kodowanie unplugged oraz programowanie i integracja z robotami. 

Narzędzia TIK w projektach, Magdalena Bochman, Ambasador programu eTwinning

Podczas warsztatu zostaną zaprezentowane bezpłatne aplikacje możliwe do wykorzystania podczas realizacji projektów eTwinning. Narzędzia TIK stanowią środek komunikacji, poszerzają pole współpracy, służą do publikowania wypracowanych produktów, wykorzystywane są do nauki i zabawy w projektach międzynarodowych. Mogą i powinny być wykorzystywane na wszystkich etapach przedsięwzięcia jakim jest projekt edukacyjny: planowania, opracowywania harmonogramów, ankiet i wyników pracy. • W razie pytań

  Kontakt

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  mobile : 728 455 362

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl