Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Regionalna konferencja eTwinning "Nowoczesne technologie we współpracy międzynarodowej" w Łodzi

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Politechniką Łódzką zapraszają nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z województwa łódzkiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesne technologie we współpracy międzynarodowej. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (tj. bezpłatne aplikacje wykorzystywane w projektach online, bezpłatne narzędzia TIK przydatne w edukacji, programy do kodowania i robotyki); poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning, służącego do międzynarodowej współpracy pomiędzy szkołami w Europie.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich.

Lokalizacja: Politechnika Łódzka, Centrum Współpracy Międzynarodowej (budynek A16)

ul. Żwirki 36, 90-924 Łódź

Termin: 24 września 2019

Czas trwania: 9:30 - 17:00

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 10 września 2019r.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest POSIADANIE KONTA na platformie eTwinning.

Nauczyciel nie posiadający konta może je bezpłatnie założyć  (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 • W razie pytań

  Kontakt

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  mobile : 728 455 362

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl