Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Regionalna konferencja eTwinning "Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning" w Katowicach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach zaprasza dyrektorów i nauczycieli z woj. śląskiego na bezpłatną konferencję regionalną:

"Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning"

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się jak w atrakcyjny i ciekawy sposób, za pomocą bezpłatnych narzędzi TIK i z zastosowaniem projektów eTwinning w pracy z uczniami, rozwijać wśród swoich wychowanków kompetencje kluczowe oraz niezbędne umiejętności, w które warto zainwestować przy tak dynamicznych zmianach na rynku pracy. Ambasadorzy, trenerzy i nagrodzeni eTwinnerzy zaprezentują, na podstawie własnych doświadczeń, jak wpleść metodę projektu w codzienną pracę z uczniami.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych i szkołach średnich i ośrodkach szkolno-wychowawczych.

Lokalizacja:

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”,

Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice

Termin: 12 czerwca 2019

Czas trwania: 10:00 - 14:00

Zapewniamy Państwu bezpłatny udział w wydarzeniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.

Zgłoszenia na konferencję w Katowicach przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy (zielony odnośnik z prawej strony "Zarejestruj się na wydarzenie"), liczba miejsc jest ograniczona, REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZAKOŃCZYŁA SIĘ.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest POSIADANIE KONTA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji wstępnej).

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 7 czerwca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  mobile : 728 455 362

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl