Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Konferencja warsztatowa "Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii" w Inowrocławiu

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning 

Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online, roboty), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach i szkołach podstawowych z terenu woj. kujawsko-pomorskiego.

Lokalizacja: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI  W INOWROCŁAWIU
al. NIEPODLEGŁOŚCI 4
88-100 INOWROCŁAWTermin: 22 maja 2019

Czas trwania: 9:00 - 16:00

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest POSIADANIE KONTA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji wstępnej).

Rejestracja na konferencję w Inowrocławiu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy (zielony odnośnik z prawej strony "Zarejestruj się na wydarzenie"), liczba miejsc jest ograniczona, termin rejestracji upływa w dniu 19 maja 2019r.

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 20 maja 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. • W razie pytań

  Kontakt

  Program eTwinning:

  Jolanta Gradowska

  tel: 22 46 31 226

  mobile : 728 455 362

  e-mail: jgradowska@frse.org.pl