Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Ramowy program seminarium

Termin: 26 marca - 1 kwietnia 2020r.

5 spotkań online* w godzinach 15:00-16:30.

*Obowiązek udziału we wszystkich spotkaniach.


Opis eksperta prowadzącego seminarium online:

Celina Świebocka

Ambasador programu eTwinning, trener warsztatów komputerowych w województwie małopolskim.

Nauczyciel języka niemieckiego i doradztwa zawodowego w Szkole Podstawowej w Jazowsku, w Szkole Podstawowej nr 1 w Obidzy oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy. Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt projektów w  języku niemieckim. Wiele z nich zostało wyróżnionych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości, a także nagrodą w krajowym konkursie Nasz Projekt eTwinning 2017 oraz w Europejskim Konkursie eTwinning 2017. Pasjonatka nowoczesnych technologii i poszukiwania metod motywujących i aktywizujących uczniów.
Szczegółowy opis spotkań online:

26 marca 2020r.

spotkanie online: g. 15:00- 16:30

W trakcie spotkania dowiesz się na czym polega współpraca na platformie eTwinning LIVE i z jakich narzędzi do komunikacji warto skorzystać. Poznasz pozostałych uczestników kursu i połączysz siły współtworząc grupę projektową. Dobierzesz temat lekcyjny do realizacji metodą edukacji zdalnej. Poznasz także możliwości pracy na platformie TwinSpace.

27 marca 2020r.

spotkanie online: g. 15:00- 16:30 

W trakcie drugiego spotkania nauczysz się obsługi narzędzi google przydatnych w pracy metodą edukacji zdalnej. Utworzysz własną witrynę i udostępnisz ją do wspólnej edycji. Przygotujesz witrynę do pracy metodą odwróconej lekcji. Opracujesz materiały wprowadzające uczniów w tematykę lekcji.

30 marca 2020r.

spotkanie online: g. 15:00- 16:30 

Podczas spotkania nauczysz się osadzać zaprojektowaną własnoręcznie witrynę na platformie TwinSpace. Wraz z uczestnikami kursu z Twojej grupy projektowej, stworzysz bazę odwróconych lekcji do przedmiotu, którego nauczasz. Zastanowimy się również wspólnie jakie narzędzia TIK wspomagające proces utrwalania materiału można wykorzystać w edukacji zdalnej.

31 marca 2020r.

spotkanie online: g. 15:00-16:30

Na tym spotkaniu poznasz, przetestujesz, opracujesz a następnie zamieścisz na swojej witrynie oraz na platformie TwinSpace narzędzia TIK wspomagające proces utrwalania materiału. 

1 kwietnia 2020r.

spotkanie online: g. 15:00-16:30

Nauczysz się sposobów zdalnego podsumowywania pracy i sprawdzania poziomu przyswojenia wiedzy przez uczniów. Wykorzystasz poznane narzędzia TIK do podsumowania zaprojektowanej przez Ciebie lekcji. • W razie pytań

  Kontakt

  Małgorzata Knap

  mknap@frse.org.pl

  tel: 22 46 31 223

  kom: 728 455 358